Liberecký kraj získal na veletrhu dvě prvenství

Liberecký kraj získal na veletrhu dvě prvenství

26/02/2014

Liberecký kraj získal na veletrhu dvě prvenství v anketě Kraj mého srdce

 


Liberecký kraj se o uplynulém víkendu prezentoval na největším veletrhu cestovního ruchu v České republice - Holiday World 2014. Na veletrhu se představil tradičně se svými turistickými regiony Českolipskem, Českým rájem a Jizerskými horami.

V letošním roce se Liberecký kraj prezentoval s výstavní expozicí, která přesně a do detailu vystihovala motto Po stopách letokruhů, které je zaměřeno na dřevo a vše, co s ním souvisí. „Tato expozice zaujala porotu natolik, že jí v soutěži o nejpůsobivější expozici na 60m2 udělila skvělé třetí místo," potvrdila náměstkyně hejtmana Hana Maierová. „Toto ocenění nás velice těší, protože málokdo ví, že naše expozice je ve svém základu pořád stejná, jen ji každý rok oblékneme do jiného pláště dle daného motta a nepořizujeme tak nové a drahé expozice." Návštěvníci mohli na stánku obdivovat například turistické značení nebo „bufet pod Ještědem".

Realizátorem expozice LK bylo TEXO PLUS.


více na http://www.nasepojizeri.cz/semilsko-aktualne/liberecky-kraj-ziskal-na-veletrhu-dve-prvenstvi-v-ankete-kraj-meho-srdce/?aktualitaId=29922


Zpět na výpis