MUSIKMESSE 2016

MUSIKMESSE 2016

7/04/2016

MUSIKMESSE FRANKFURT N.M.

Ve čtyřech dnech veletrhu se každé jaro ve Frankfurtu nad Mohanem setkávají výrobci a obchodníci, profesionální, poloprofesionální i amatérští hudebníci, aby se seznámili s nejnovějšími výrobky a inovacemi – od klasických nástrojů, akustických, elektrických a basových kytar, žesťových, dřevěných dechových nástrojů, perkusí a keyboardů k elektronickému vybavení, počítačového hardwaru a softwaru. Na rozdíl od jiných hudebních veletrhů Musikmesse prezentuje kompletní škálu výrobků hudebního odvětví.  

Velice si vážíme možmosti realizace expozice nejprestižnějšího českého výrobce PETROF. Společnost PETROF je tradičním a v současné době největším výrobcem klavírů a pianin v Evropě. Založil ji Antonín Petrof v roce 1864 v Hradci Králové a během 35 let se mu s pomocí rodiny podařilo z malé dílny vybudovat prosperující továrnu vyvážející klavíry a pianina do celého světa. Úspěch vystavěl na poctivé ruční práci, pečlivém výběru materiálů, zkušených řemeslnících a na inovacích. Mnohé se během 150 let existence firmy změnilo, ale tyto hodnoty, které pomohly PETROFU stát se jedním z předních světových výrobců, u nás vyznáváme i dnes.

Dalšími realizacemi na veletrhu byla pro společnost STRUNAL - výrobce smyčcových hudebních nástrojů, Zdeněk KOUTNÝ - AKORDEON SERVIS - výrobce akordeonů a harmonik  v Hořovicích, která má více než 70 letou tradici, ROZAWOOD - zabývající se hlavně ruční výrobou kytar. Ze zahraničních firem jsme pak realizovali expozici pro společnost SAP RENOVATION, zabývající se renovací starých klavírů i pianin a dále pak expozici pro významného výrobce pian, klavírů a elektronických pianin z čínského Guangzhou PEARL RIVER PINAO GROUP.

Zpět na výpis