BAU Mnichov

BAU Mnichov

18/01/2017

Zdroj: https://www.czechtrade.cz/sluzby/informacni-servis/novinky/ceske-firmy-se-prezentovaly-na-veletrhu-bau-v-mnichove

BAU Mnichov, Německo, 16. - 21. 1. 2017

Od 16. do 21. ledna 2017 se konal v Mnichově mezinárodní stavební veletrh BAU. Návštěvnost veletrhu překonala hranici čtvrt milionu návštěvníků a samotného veletrhu se zúčastnilo 2 015 vystavovatelů, ze kterých 34 % tvořili vystavovatelé ze zahraničí. Inteligentní fasáda, Digitální plánování, stavba a provoz; Zasíťované budovy a Stavby a bydlení 2020 byly stanoveny jako hlavní témata veletrhu.

Veletrhu BAU se zúčastnilo celkem 19 firem z České republiky. Na společném českém stánku organizovaném agenturou CzechTrade  se prezentovaly čtyři firmy: Agrop Nova, Czech Pan, Max Developing a TerrainECO.  

Veletrh BAU, který se koná jednou za dva roky, je obecně vnímán jako prvotřídní báze pro představení nejmodernějších systémů a stavebních materiálů. Vysoký počet návštěvníků z Asie a další kontinentů dokládá, že veletrh je známý celosvětově. V rámci veletrhu BAU se udělují i odborná ocenění, např. pro architekty. 

 

Zpracoval kolektiv pracovníků zahraniční kanceláře CzechTrade v Düsseldorfu

Zpět na výpis