O firmě

Společnost TEXO PLUS byla založena v roce 1994 dvojicí kamarádů z volejbalu Jaroslavem Novákem a Martinem Víškem.

Cílem společnosti při založení bylo poskytovat odběratelům kompletní servis v oblasti výstavnictví, reklamy a propagaci.

Díky vysoké flexibilitě a maximální vstřícnosti vůči požadavkům a potřebám zákazníků souběžně s kvalitou a spolehlivostí poskytovaných služeb roste každým rokem okruh našich zákazníků.

Postupem času jsme také rozšířili portfolio našich služeb. Naše hlavní činnosti lze v současnosti rozdělit do několika oblastí:

  • návrhy a realizace výstavních expozic – navrhujeme a realizujeme výstavní expozice a stánky, kompletní výstavy včetně doprovodných akcí, kontraktační firemní výstavy apod. v ČR i zahraničí. Jsme členem Asociace výstavářských firem, která sdružuje nejlepší firmy z oboru.
  • komerční a bytové interiéry, truhlářské práce – navrhujeme a realizujeme interiéry obchodů, kanceláří, vzorkoven, vstupních hal, galerií, hotelů a restaurací včetně osvětlení. Vyrábíme na zakázku také kusový nábytek, prodejní a výstavní vitríny a stojany.
  • komplexní reklamní a tiskové služby – od grafických prací až po konečnou realizaci zajišťujeme tiskoviny, velkoplošný tisk, řezanou grafiku, informační systémy, reklamní a pracovní textil s potiskem, také atypickou reklamu atd.
  • reklamní předměty s potiskem – na našich stránkách si můžete vybrat vhodný reklamní předmět, který vám následně potiskneme dle přání.
  • výroba funkčního oblečení a doplňků pro sport, práci a volný čas - technologií sublimace potiskneme látku nebo střih vaší vlastní grafikou a ušijeme oděv přesně dle požadavků a na míru. Na válcovém kalandru Monte Antonio vám potiskneme a dodáme látku i v metráži.
  • prodejní centrum české bižuterie a skla Palace Plus – na ploše 700 m2 provozujeme největší prodejnu jablonecké bižuterie a skla ve střední Evropě.
  • pronájem mobiliáře – máme skladem nespočet zařízení od nábytku po mobilní stěny, stany, podia včetně zastřešení, rampy, osvětlení, audio a video, které vám rádi zapůjčíme.

V současnosti dosahuje společnost TEXO PLUS ročního obratu v řádech desítek milionů korun. Ve všech oborech jsme maximálně soběstační. Jsme ve vlastním objektu s administrativou, výrobou i se skladovými prostory. Od roku založení až do dnešní doby se počet zaměstnanců i obrat společnosti TEXO PLUS zvyšuje.

 

Členství:

Asociace výstavářských firem www.avfcr.cz

Svazu výrobců skla a bižuterie www.svsb.cz

 

 DSCN1587.JPG